Made in Germany KESSEL Logo
Arama:
 > Süzgeçler ve kanallar

Ürün arama


Söz konusu ürüne ait teknik verileri, teknik özellikler metnini ve CAD çizimlerini bulmak için lütfen bir ürün numarası veya arama sözcüğü girin.

Süzgeçler ve kanallar

KESSEL, EN 1253 ile uyumlu eksiksiz bir süzgeç grubu sunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen aşağıdan istediğiniz süzgece tıklayın.

Her drenaj projesinde farklı malzeme ihtiyaçları ortaya çıkar. Özellikle kamu sektöründe debi, yangın ve ses koruması veya aşındırıcı maddelere direnç gibi teknik özellikler büyük bir rol oynar. Öte yandan özel sektörde daha çok dış görünüşe odaklanılmaktadır. KESSEL tüm gereksinimlere ve kurulum durumlarına uygun süzgeçler sunar.

Proje süzgeçleri
Proje süzgeçleri endüstriyel ve ticari binalarda kullanılır. Bu süzgeçler çoğu durumda zemin döşemesinin içinden geçirilir ve yüksek bir yangın ve ses koruması gerektirir.

Banyo / Duş süzgeçleri
Banyo ve Duş süzgeçleri özel, ticari ve endüstriyel binalarda kullanılır. Süzgeçler doğrudan bir duşun içine veya banyo zeminine kurulabilir.

Duş kanalları
Duş kanalları hem özel hem de ticari binalarda kurulur ve bariyersiz banyo tasarımına yönelik talebi karşılar.

Duvar süzgeçleri
Duvar süzgeçleri özellikle, duşa giriş bölümünün tamamen düz (örneğin tekerlekli sandalyeler veya yaşlılar için) olmak zorunda olduğu bariyersiz banyolara uygundur.

Bodrum katı süzgeçleri
Bodrum katı süzgeçleri daha alt katlardaki atık su bağlantıları drenajı için kullanılır. Bunların içinde geri akış koruma klapeleri bulunabilir.

Paslanmaz çelik süzgeçler ve kanallar
Gıda işleme çalışmaları veya hijyenik alanlar için kaliteli paslanmaz çelik süzgeçler ve kanallar.

Açık alana kurulum süzgeçleri 
Farklı malzemelerden oluşan çatı, balkon, otopark ve açık alan süzgeçleri bulunmaktadır.

 

Mühür / Baskı | Gizlilik Politikası
©1998-2017 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany