Made in Germany KESSEL Logo
Arama:
 >  > Terfi istasyonları Aqualift F Compact / Minilift F

Ürün arama


Söz konusu ürüne ait teknik verileri, teknik özellikler metnini ve CAD çizimlerini bulmak için lütfen bir ürün numarası veya arama sözcüğü girin.

Kompakt ve güçlü terfi istasyonları

Endüstriyel ve konutsal uygulamalarda kullanıma uygundur.  Beton bir döşemeye/zemine kurulan terfi istasyonları, fayans döşenebilen kapağı sayesinde neredeyse görünmez hale gelir.

Teknik onaylı: Z-53.2-48

 

Aqualift F Compact

beton bir zemine kurulum için

Aqualift F Compact

zemin üzeri kurulum için

Minilift F

don korumalı odalarda bağımsız kurulum için

YER ALTI KURULUMUNA HAZIR
Teleskopik üst bölüm, gerekli kurulum derinliğine esnek bir şekilde uyarlamayı mümkün kılar. Üst bölümler çevrilebilir, eğilebilir ve yüksekliği özgürce ayarlanabilir.

SU GEÇİRMEZ BETONA KURULUM
Conta seti ile bağlantılı sıkıştırma sızdırmazlık flanşı, Aqualift F Compact su geçirmez betona monte edildiğinde yer altı suyuna karşı güvenli bir sızdırmazlık oluşmasını garanti altına alır.

ENTEGRE TAHLİYE FONKSİYONU
Kapakta yer alan süzgeç, tüm yüzey suyunu tahliye eder. Pompa, bir borunun patlaması veya su basması durumunda bile suyu evden tahliye eder ve kanalizasyona gönderir.

MAKSİMUM GÜVENLİK
Entegre kendi kendine teşhis sistemi SDS bulunan akıllı kontrol ünitesi ve batarya desteği, tüm elektrik fonksiyonlarını sürekli olarak takip eder ve bir elektronik faaliyet kaydı tutar.


ALETSİZ
POMPA ÇIKARMA

Terfi istasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen uluslararası internet sitemiz www.kessel.com'a bir göz atın, KESSEL ile veya bölgesel iş ortağımız KESSEL TURKEY ile doğrudan iletişim kurun.

 

Mühür / Baskı | Gizlilik Politikası
©1998-2017 KESSEL AG, Bahnhofstraße 31, 85101 Lenting, Germany